Zastępstwa

piątek, 21 lutego 2020
Lekcja w planieInformacja o zmianie
GodzinyLekcjaLekcjaSalaDataGodzinyPowiadamia
07:00 - 08:302 Trening 2c - zajęcia sportowe (Karaś P.)Lekcja odwołanaWróbel J.
07:00 - 07:453 c (bio-mat) - zajęcia sportowe (Wasztyl M.)Lekcja odwołanaWróbel J.
07:10 - 07:551 eln_2/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaWróbel J.
07:10 - 07:554 ei_2/2 - programowanie aplikacji internetowych (Płonka T.)Lekcja odwołanaWróbel J.
07:45 - 08:303 c (bio-mat) - zajęcia sportowe (Wasztyl M.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:00 - 08:451 eln_2/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:00 - 08:452 a_1/2 - język angielski (Gruszkiewicz S.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:00 - 08:453 eln - historia i społeczeństwo (Smrek J.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:00 - 08:453 f (mat-geo-ang) - język polski (Matula M.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:00 - 08:454 ei_2/2 - programowanie aplikacji internetowych (Płonka T.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:30 - 09:151 Trening 1cG+1b - zajęcia sportowe (Karaś P.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:50 - 09:351 eln_2/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:50 - 09:351 grG - język polski (Bryja E.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:50 - 09:352 a_1/2 - wychowanie fizyczne (Handzlik-Starzyk A.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:50 - 09:352 eln - matematyka (Lewandowska K.)Kobyłczyk D. - język niemiecki (2 eln)1462020-02-2108:50 - 09:35Kremiec I.
08:50 - 09:353 f (mat-geo-ang) - język polski (Matula M.)Lekcja odwołanaWróbel J.
08:50 - 09:353 inf A - religia (Hoder Z.)Materkowska-Bonar J. - informatyka (3 inf A)1072020-02-2108:50 - 09:35Wróbel J.
08:50 - 09:353 infB_2/2 - język angielski (Gruszkiewicz S.)Wojtyczko M. - język angielski (3 infB_2/2)2472020-02-2108:50 - 09:35Wróbel J.
08:50 - 09:354 ei_2/2 - programowanie aplikacji internetowych (Płonka T.)Lekcja odwołanaWróbel J.
09:40 - 10:251 d (pol-his-wos) - wiedza o społeczeństwie (Smrek J.)Drabczyk J. - język niemiecki (1 d (pol-his-wos))1522020-02-2109:40 - 10:25Wróbel J.
09:40 - 10:251 elnG - urządzenia i instalacje elektroniczne (Homa A.)Kot K. - biologia (1 elnG)472020-02-2109:40 - 10:25Wróbel J.
09:40 - 10:251 gG(ang-geo-wos) - język polski (Bryja E.)Dąbrowa A. - zajęcia opiekuńczo wychowawcze (1 gG(ang-geo-wos))82020-02-2109:40 - 10:25Wróbel J.
09:40 - 10:251 inf - religia (Hoder Z.)Wysogląd P. - język angielski (1 inf)1072020-02-2109:40 - 10:25Wróbel J.
09:40 - 10:252 a_1/2 - wychowanie fizyczne (Handzlik-Starzyk A.)Lekcja odwołanaWróbel J.
09:40 - 10:252 eln - matematyka (Lewandowska K.)Gryska A. - informatyka (2 eln)1462020-02-2109:40 - 10:25Kremiec I.
09:40 - 10:252 g_2/2 - język angielski (Gruszkiewicz S.)Janiczek J. - język niemiecki (2 g_2/2)2472020-02-2109:40 - 10:25Wróbel J.
09:40 - 10:252 infB_2/2 - administracja systemami operacyjnymi (Płonka T.)Materkowska-Bonar J. - administracja systemami operacyjnymi (2 infB_2/2)552020-02-2109:40 - 10:25Wróbel J.
09:40 - 10:253 inf A - język polski (Matula M.)Starzyńska M. - język polski (3 inf A)1312020-02-2109:40 - 10:25Wróbel J.
10:35 - 11:201 a (bio-che) - wiedza o społeczeństwie (Smrek J.)Ligęza I. - język polski (1 a (bio-che))2542020-02-2110:35 - 11:20Wróbel J.
10:35 - 11:201 eG(pol-ang-his) - religia (Hoder Z.)Foltyn K. - matematyka (1 eG(pol-ang-his))122020-02-2110:35 - 11:20Wróbel J.
10:35 - 11:201 elnG - urządzenia i instalacje elektroniczne (Homa A.)Kurczab M. - podstawy przedsiębiorczości (1 elnG)472020-02-2110:35 - 11:20Wróbel J.
10:35 - 11:201 g (ang-geo-wos) - język polski (Bryja E.)Dziubek M. - historia (1 g (ang-geo-wos))82020-02-2110:35 - 11:20Wróbel J.
10:35 - 11:201 grG - matematyka (Lewandowska K.)Domżał A. - matematyka (1 grG)1462020-02-2110:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:202 ch - procesy technologiczne w przemyśle chemicznym (Sikora N.)Wachla L. - eksploatacja maszyn i urządzeń przemysłu chemicznego (2 ch)1072020-02-2110:35 - 11:20Wróbel J.
10:35 - 11:202 g_2/2 - język angielski (Gruszkiewicz S.)Janiczek J. - język niemiecki (2 g_2/2)2472020-02-2110:35 - 11:20Wróbel J.
10:35 - 11:202 infB_2/2 - administracja systemami operacyjnymi (Płonka T.)Materkowska-Bonar J. - administracja systemami operacyjnymi (2 infB_2/2)552020-02-2110:35 - 11:20Wróbel J.
11:25 - 12:101 aG(bio-che) - wiedza o społeczeństwie (Smrek J.)Kuśmierczyk M. - wiedza o społeczeństwie (1 aG(bio-che))2052020-02-2111:25 - 12:10Wróbel J.
11:25 - 12:101 b (mat-ang) - religia (Hoder Z.)Dudkiewicz J. - język angielski (1 b (mat-ang))2382020-02-2111:25 - 12:10Wróbel J.
11:25 - 12:101 eln - język polski (Matula M.)Strycharska K. - język polski (1 eln)122020-02-2111:25 - 12:10Wróbel J.
11:25 - 12:101 elnG - język polski (Bryja E.)Lekcja odwołanaWróbel J.
11:25 - 12:101 h (bio-ang) - matematyka (Lewandowska K.)Kutek I. - matematyka (1 h (bio-ang))2612020-02-2111:25 - 12:10Kremiec I.
11:25 - 12:102 eln_1/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaWróbel J.
11:25 - 12:102 g_1/2 - język angielski (Gruszkiewicz S.)Lekcja odwołanaWróbel J.
11:25 - 12:102 infB_2/2 - administracja systemami operacyjnymi (Płonka T.)Materkowska-Bonar J. - administracja systemami operacyjnymi (2 infB_2/2)552020-02-2111:25 - 12:10Wróbel J.
11:25 - 12:103 ch - procesy technologiczne w przemyśle chemicznym (Sikora N.)Wachla L. - zajęcia z wychowawcą (3 ch)2452020-02-2111:25 - 12:10Wróbel J.
11:25 - 12:103 infB_2/2 - wychowanie fizyczne (Handzlik-Starzyk A.)Starzyński M. - wychowanie fizyczne (3 infB_2/2)sił2020-02-2111:25 - 12:10Wróbel J.
12:15 - 13:001 dG(pol-his-wos) - religia (Hoder Z.)Wojtyczko M. - język angielski (1 dG(pol-his-wos))1072020-02-2112:15 - 13:00Wróbel J.
12:15 - 13:001 eln - język polski (Matula M.)Strycharska K. - język polski (1 eln)122020-02-2112:15 - 13:00Wróbel J.
12:15 - 13:001 elnG - język polski (Bryja E.)Lekcja odwołanaWróbel J.
12:15 - 13:002 e_2/2 - wychowanie fizyczne (Handzlik-Starzyk A.)Modzelewska L. - wychowanie fizyczne (2 e_2/2)sgm2020-02-2112:15 - 13:00Wróbel J.
12:15 - 13:002 eln_1/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaWróbel J.
12:15 - 13:002 g_1/2 - język angielski (Gruszkiewicz S.)Lekcja odwołanaWróbel J.
12:15 - 13:003 ch - planowanie i nadzór produkcji chemicznej (Sikora N.)Lekcja odwołanaWróbel J.
12:15 - 13:003 g (ang-geo-wos) - zajęcia z wychowawcą (Smrek J.)Dziubek M. - historia i społeczeństwo (3 g (ang-geo-wos))1132020-02-2112:15 - 13:00Wróbel J.
13:20 - 14:051 elnG - chemia (Sikora N.)Lekcja odwołanaWróbel J.
13:20 - 14:051 gG(ang-geo-wos) - matematyka (Lewandowska K.)Lekcja odwołanaKremiec I.
13:20 - 14:052 e_2/2 - wychowanie fizyczne (Handzlik-Starzyk A.)Modzelewska L. - wychowanie fizyczne (2 e_2/2)sgm2020-02-2113:20 - 14:05Wróbel J.
13:20 - 14:052 eln_1/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaWróbel J.
13:20 - 14:053 ch - zajęcia z wychowawcą (Wachla L.)Lekcja odwołanaWróbel J.
13:20 - 14:053 d_R1 - religia (Hoder Z.)Grelowska-Gawor I. - wychowanie fizyczne (3 d_R1)1072020-02-2113:20 - 14:05Wróbel J.
13:20 - 14:053 g (ang-geo-wos) - język polski (Matula M.)Dziubek M. - historia i społeczeństwo (3 g (ang-geo-wos))122020-02-2113:20 - 14:05Wróbel J.
13:20 - 14:054 eln - język polski (Bryja E.)Lekcja odwołanaWróbel J.
14:20 - 15:051 cG(bio-mat) - matematyka (Lewandowska K.)Lekcja odwołanaKremiec I.
14:20 - 15:052 ch - eksploatacja maszyn i urządzeń przemysłu chemicznego (Wachla L.)Lekcja odwołanaWróbel J.
14:20 - 15:053 d_Dz1 - wychowanie fizyczne (Grelowska-Gawor I.)Lekcja odwołanaKremiec I.
14:20 - 15:054 eln - język polski (Bryja E.)Lekcja odwołanaWróbel J.
15:15 - 17:301 Trening 1cG+1b - zajęcia sportowe (Karaś P.)Lekcja odwołanaWróbel J.
poniedziałek, 24 lutego 2020
Lekcja w planieInformacja o zmianie
GodzinyLekcjaLekcjaSalaDataGodzinyPowiadamia
07:10 - 07:551 elnG_1/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaKremiec I.
08:00 - 08:451 elnG_1/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaKremiec I.
08:00 - 08:454 inf_R1 - religia (Mendrzak M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
08:50 - 09:351 eln - religia (Mendrzak M.)Foltyn K. - fizyka (1 eln)1092020-02-2408:50 - 09:35Kremiec I.
08:50 - 09:351 elnG - układy cyfrowe (Homa A.)Lekcja odwołanaKremiec I.
09:40 - 10:251 f_2/2 - język angielski (Czajkowska-Pawlik M.)Karpicka M. - informatyka (1 f_2/2)1482020-02-2409:40 - 10:25Kremiec I.
09:40 - 10:251 infG - religia (Mendrzak M.)Starzyńska M. - język polski (1 infG)1092020-02-2409:40 - 10:25Kremiec I.
09:40 - 10:252 e_2/2 - język angielski (Dudkiewicz J.)Kobyłczyk D. - język niemiecki (2 e_2/2)2382020-02-2409:40 - 10:25Kremiec I.
09:40 - 10:252 eln - układy analogowe (Homa A.)Domżał A. - układy analogowe (2 eln)1492020-02-2409:40 - 10:25Kremiec I.
09:40 - 10:253 d (pol-his-wos) - historia (Janusik-Księżarczyk B.)Bartecki R. - historia (3 d (pol-his-wos))2052020-02-2409:40 - 10:25Kremiec I.
09:40 - 10:254 gr - język niemiecki (Drabczyk J.)Kak P. - informatyka (4 gr)222020-02-2409:40 - 10:25Kremiec I.
10:35 - 11:201 b (mat-ang) - język angielski (Dudkiewicz J.)Lekcja odwołanaKremiec I.
10:35 - 11:201 cG(bio-mat) - historia (Janusik-Księżarczyk B.)Gryska A. - informatyka (1 cG(bio-mat))2052020-02-2410:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:201 ch/inf_1/2 - język niemiecki (Drabczyk J.)Piekiełko B. - informatyka (1 ch/inf_1/2)222020-02-2410:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:201 e_1/2 - język angielski (Tondryk A.)Borowicz A. - język angielski (1 e_1/2)2532020-02-2410:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:201 eln - układy cyfrowe (Homa A.)Gruszkiewicz S. - język angielski (1 eln)1492020-02-2410:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:201 grG - historia (Kuśmierczyk M.)Dziubek M. - historia (1 grG)2032020-02-2410:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:201 h_2/2 - język angielski (Czajkowska-Pawlik M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
10:35 - 11:202 b_1/2 - chemia (Przybytek U.)Piwowarski T. - matematyka (2 b_1/2)2592020-02-2410:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:202 e (pol-ang-his) - język polski (Bełch J.)Ligenza A. - matematyka (2 e (pol-ang-his))1112020-02-2410:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:203 ch_2/2 - badania laboratoryjne w przemyśle chemicznym (Sikora N.)Hartung M. - badania laboratoryjne w przemyśle chemicznym (3 ch_2/2)2082020-02-2410:35 - 11:20Kremiec I.
11:25 - 12:101 aG(bio-che) - religia (Mendrzak M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
11:25 - 12:101 e_1/2 - język angielski (Tondryk A.)Grzywa K. - język niemiecki (1 e_1/2)2532020-02-2411:25 - 12:10Kremiec I.
11:25 - 12:101 inf_2/2 - język niemiecki (Drabczyk J.)Lekcja odwołanaKremiec I.
11:25 - 12:102 b_1/2 - chemia (Przybytek U.)Kaczmarzyk K. - matematyka (2 b_1/2)2592020-02-2411:25 - 12:10Kremiec I.
11:25 - 12:102 e (pol-ang-his) - język polski (Bełch J.)Knurowska K. - język angielski (2 e (pol-ang-his))1112020-02-2411:25 - 12:10Kremiec I.
11:25 - 12:102 eln - urządzenia i instalacje elektroniczne (Homa A.)Karteczka D. - matematyka (2 eln)1492020-02-2411:25 - 12:10Kremiec I.
11:25 - 12:102 infA_1/2 - język angielski (Dudkiewicz J.)Gryska A. - informatyka (2 infA_1/2)2382020-02-2411:25 - 12:10Kremiec I.
11:25 - 12:103 ch_2/2 - badania laboratoryjne w przemyśle chemicznym (Sikora N.)Hartung M. - badania laboratoryjne w przemyśle chemicznym (3 ch_2/2)2082020-02-2411:25 - 12:10Kremiec I.
11:25 - 12:103 d (pol-his-wos) - edukacja prawna (Janusik-Księżarczyk B.)Domżał A. - matematyka (3 d (pol-his-wos))2052020-02-2411:25 - 12:10Kremiec I.
11:25 - 12:104 ei - historia i społeczeństwo (Kuśmierczyk M.)Karpicka M. - język niemiecki (4 ei)2032020-02-2411:25 - 12:10Kremiec I.
12:15 - 13:001 a (bio-che) - chemia (Przybytek U.)Lekcja odwołanaKremiec I.
12:15 - 13:001 ch/inf - religia (Hoder Z.)Strycharska K. - język polski (1 ch/inf)1072020-02-2412:15 - 13:00Kremiec I.
12:15 - 13:001 e (pol-ang-his) - język polski (Bełch J.)Gryska A. - informatyka (1 e (pol-ang-his))1112020-02-2412:15 - 13:00Kremiec I.
12:15 - 13:001 gr_1/2 - język angielski (Czajkowska-Pawlik M.)Jarmułowicz A. - język polski (1 gr_1/2)2382020-02-2412:15 - 13:00Kremiec I.
12:15 - 13:001 grG - język angielski (Tondryk A.)Ligęza I. - język polski (1 grG)2532020-02-2412:15 - 13:00Kremiec I.
12:15 - 13:002 e (pol-ang-his) - historia (Kuśmierczyk M.)Kutek I. - matematyka (2 e (pol-ang-his))2032020-02-2412:15 - 13:00Kremiec I.
12:15 - 13:002 eln_1/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaKremiec I.
12:15 - 13:003 eln - religia (Mendrzak M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
12:15 - 13:004 ch - historia i społeczeństwo (Janusik-Księżarczyk B.)Lekcja odwołanaKremiec I.
13:20 - 14:051 a (bio-che) - religia (Hoder Z.)Lekcja odwołanaKremiec I.
13:20 - 14:051 fG(mat-geo-ang) - historia (Janusik-Księżarczyk B.)Foltyn K. - fizyka (1 fG(mat-geo-ang))2052020-02-2413:20 - 14:05Kremiec I.
13:20 - 14:051 gr_1/2 - język angielski (Czajkowska-Pawlik M.)Iwanicki W. - edukacja dla bezpieczeństwa (1 gr_1/2)2382020-02-2413:20 - 14:05Kremiec I.
13:20 - 14:052 b (bio-che) - historia i społeczeństwo (Kuśmierczyk M.)Handzlik-Starzyk A. - zajęcia opiekuńczo wychowawcze (2 b (bio-che))2032020-02-2413:20 - 14:05Kremiec I.
13:20 - 14:052 eln_1/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaKremiec I.
13:20 - 14:052 gr - religia (Mendrzak M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
13:20 - 14:053 ch - planowanie i nadzór produkcji chemicznej (Sikora N.)Strycharska K. - język polski (3 ch)102020-02-2413:20 - 14:05Kremiec I.
13:20 - 14:053 eln - język polski (Bełch J.)Lekcja odwołanaKremiec I.
13:20 - 14:053 infA_2/2 - język angielski (Tondryk A.)Borowicz A. - język angielski (3 infA_2/2)2532020-02-2413:20 - 14:05Kremiec I.
14:20 - 15:051 aG(bio-che) - zajęcia z wychowawcą (Janusik-Księżarczyk B.)Lekcja odwołanaKremiec I.
14:20 - 15:051 b (mat-ang) - religia (Hoder Z.)Lekcja odwołanaKremiec I.
14:20 - 15:051 e_2/2 - język angielski (Czajkowska-Pawlik M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
14:20 - 15:051 gr - religia (Mendrzak M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
14:20 - 15:052 eln_1/2 - pomiary elektryczne i elektroniczne (Homa A.)Lekcja odwołanaKremiec I.
14:20 - 15:053 c (bio-mat) - historia i społeczeństwo (Kuśmierczyk M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
15:10 - 15:552 b (bio-che) - religia (Hoder Z.)Lekcja odwołanaKremiec I.