Zastępstwa

wtorek, 21 maja 2019
Lekcja w planieInformacja o zmianie
GodzinyLekcjaLekcjaSalaDataGodzinyPowiadamia
07:10 - 07:552 gr_1/2 - język angielski (Wysogląd P.)Lekcja odwołanaKremiec I.
08:00 - 08:451 eln - matematyka (Gwoździewicz T.)Lekcja odwołanaKremiec I.
08:00 - 08:452 gr_1/2 - język angielski (Wysogląd P.)Lekcja odwołanaKremiec I.
08:00 - 08:452 infA_1/2 - język angielski (Borowicz A.)Rakowska J. - wychowanie do życia w rodzinie (2 infA_1/2)2352019-05-2108:00 - 08:45Kremiec I.
08:00 - 08:452 Zajęcia wyrównawcze - matematyka (Karteczka D.)Lekcja odwołanaKremiec I.
08:50 - 09:351 c (bio-geo) - język angielski (Wysogląd P.)Lekcja odwołanaKremiec I.
08:50 - 09:352 a (bio-che) - matematyka (Karteczka D.)Lekcja odwołanaKremiec I.
08:50 - 09:352 ePZ02-LO-Dz - wychowanie fizyczne (Dąbrowa M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
09:40 - 10:251 eln - geografia (Karkoszka B.)Gwoździewicz T. - matematyka (1 eln)1052019-05-2109:40 - 10:25Kremiec I.
09:40 - 10:252 c (bio-mat) - język niemiecki (Karpicka M.)Strumińska M. - matematyka (2 c (bio-mat))2372019-05-2109:40 - 10:25Kremiec I.
09:40 - 10:252 d_1/2 - język angielski (Wysogląd P.)Szal-Hnatyszyn A. - język angielski (2 d_1/2)1482019-05-2109:40 - 10:25Kremiec I.
09:40 - 10:252 ePZ02-LO-Dz - wychowanie fizyczne (Dąbrowa M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
09:40 - 10:252 f_1/2 - język angielski (Borowicz A.)Czarnik B. - zajęcia opiekuńczo wychowawcze (2 f_1/2)czytelnia2019-05-2109:40 - 10:25Kremiec I.
10:35 - 11:201 dPZ02-LO-Ch - wychowanie fizyczne (Dąbrowa M.)Modzelewska L. - wychowanie fizyczne (1 dPZ02-LO-Ch)sg32019-05-2110:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:201 f_1/2 - język niemiecki (Karpicka M.)Szal-Hnatyszyn A. - język angielski (1 f_1/2)2372019-05-2110:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:201 gr - geografia (Karkoszka B.)Przybytek U. - chemia (1 gr)1052019-05-2110:35 - 11:20Kremiec I.
10:35 - 11:202 e_1/2 - platforma językowa (Borowicz A.)Dąbrowa A. - zajęcia opiekuńczo wychowawcze (2 e_1/2)czytelnia2019-05-2110:35 - 11:20Kremiec I.
11:25 - 12:101 dPZ02-LO-Ch - wychowanie fizyczne (Dąbrowa M.)Modzelewska L. - wychowanie fizyczne (1 dPZ02-LO-Ch)sg32019-05-2111:25 - 12:10Kremiec I.
11:25 - 12:102 d_j2 - język niemiecki (Karpicka M.)Pawlikowska-Wasilewska A. - język niemiecki (2 d_j2)2372019-05-2111:25 - 12:10Kremiec I.
12:15 - 13:001 b (bio-che) - zajęcia z wychowawcą (Karpicka M.)Czarnik B. - zajęcia opiekuńczo wychowawcze (1 b (bio-che))czytelnia2019-05-2112:15 - 13:00Kremiec I.
12:15 - 13:001 f_1/2 - język angielski (Szal-Hnatyszyn A.)Pawlikowska-Wasilewska A. - język niemiecki (1 f_1/2)2452019-05-2112:15 - 13:00Kremiec I.
12:15 - 13:001 infB_2/2 - wychowanie fizyczne (Dąbrowa M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
12:15 - 13:002 eln_1/2 - język niemiecki (Janiczek J.)Grzywa K. - język niemiecki (2 eln_1/2)2342019-05-2112:15 - 13:00Kremiec I.
12:15 - 13:15indywidualne Arkadiusz Guzik 1c - matematyka (Karteczka D.)Lekcja odwołanaKremiec I.
13:00 - 13:45indywidualne Adrianna Szewczyk 1e - język angielski (Borowicz A.)Lekcja odwołanaKremiec I.
13:20 - 14:051 infB_2/2 - wychowanie fizyczne (Dąbrowa M.)Lekcja odwołanaKremiec I.
13:20 - 14:05G3 _1/2 - język niemiecki (Janiczek J.)Rakowska J. - geografia (G3 _1/2)1032019-05-2113:20 - 14:05Kremiec I.
13:20 - 14:05G3 _2/2 - język niemiecki (Karpicka M.)Rakowska J. - geografia (G3 _2/2)1032019-05-2113:20 - 14:05Kremiec I.
13:45 - 14:30indywidualne Adrianna Szewczyk 1e - język angielski (Borowicz A.)Lekcja odwołanaKremiec I.